درباره ما

با سلام ودرود خدمت اعضاء و بازدیدکنندگان محترم سايت

شاید بسیاری از دوستان و عزیزان مطلع نباشند که این سایت اولین بار حدود ۱۷ سال پیش در قالب سایت فرمانداری شهرستان کازرون و با عنوان اولین سایت جامع شهری ایران ( غیر خبری ) آغاز به فعالیت نمود و بنده افتخار طراحی آنرا داشتم و در طراحی آن از خدمات هیچ شرکتی یا قالبهای آماده ی قابل خرید استفاده نشد . موارد فوق الذکر صرفاً یک ادعا نیست بلکه همه دارای مستندات دقیق و متقن هستند .

در اینجا باید تشکر کنم از دوست عزیزم جناب آقای عبدالرزاق خواجه زاده که دلسوزانه تهیه ی مطالب و تصاویر مربوط به سایت را دنبال کردند تا شهرستان کازرون در این زمینه پیشتاز باشد . 

و قدردانی می کنم از فرماندار محترم وقت جناب آقای محمد نمازی که با تلاش ایشان و در همان زمان این سایت در صدا و سیمای سراسری ، شبکه های خبری کشوری، استانی و روزنامه ها معرفی گردید .

متاسفانه عدم تخصیص بودجه و پیگیریهای لازم موجب شد سایت فرمانداری شهرستان کازرون در مقاطع زمانی بعدی غیر فعال شود و سالهاست که بنده با قبول هزینه و بودجه آن ، نتیجه ی یک کار گرانبها را حفظ کرده ام که البته کمترین وظیفه ی بنده بوده است .

این سایت طی سالیان گذشته منبع و ماخذ بسیاری از مطالب منتشر شده در مقالات و سایتهای معتبر چون ویکی پدیا بوده است و هنوز یکی از جامعترین سایتهای شهری کشور می باشد .

سایت پیش رو نسخه ی بروزآوری شده و بسیار پیشرفته دو سایت قبلی است و به صورت روزانه آپدیت خواهد شد . لازم به ذکر است این سایت مبنای اطلاعات اپلیکیشن رایگان کازرون نیز بوده است كه هم اكنون از آدرس زير قابل دريافت مي باشد !

اپلیکیشن شهرستان کازرون

استفاده از مطالب اين سايت بدون ذكر منبع شرعاً و قانوناً مجاز نيست و به طور قانوني پيگيري خواهد شد !

از شما خواهشمنديم در كنار ما باشيد و با به اشتراك گزاري تجارب و مستندات خود  به پربار شدن این سایت کمک کنید .

با تشكر

رضا بهادران

Copyrights: 1380/ BY : Eng.Reza Bahadoran