طالع بینی وفال سال 97  

 

  

انواع فال و طالع بینی :

   طالع بيني سال 97

  طالع بینی روزانه (لینک)

   طالع بينی چینی

  طالع بینی هندی

  طالع بینی مصری

  طالع بینی خورشیدی

  طالع بینی ازدواج

  طالع بینی شخصی

  طالع بینی نو یـن

    طالع بینی اعداد 

  طالع بینی خواب 

  طالع بینی حروف

  طالع بینی گروه خونی

  طالع بینی پنیری

  طالع بینی درختان

  طالع بینی میوه ها

  طالع بینی پرندگان

  طالع بینی اشکال هندسی

  طالع بینی امضاء

  طالع بینی رنگها

  طالع بینی ایتالیـایی

  طالع بینی تاریخ تولد

  طالع بینی روز هفته

  طالع بینی فصل

  طالع بینی و اعداد شانس

  سنگ تولد ماه و خواص آن

  طالع بینی عناصر

 طالع بینی هفتگی ( جدید )

  طالع بینی ماهانه ( جدید )

  روانشناسی و موارد مربوطه !

 سطح انرژی امروزتان ( بیوریتم)

  چهـره خوانی

  رنگ لباس مناسب برای شما

  شخصیت شناسی رنگ چشم

  تست شخصیت و خودشناسی

  تست شناسایی شغل (جدید)

  انواع فـــــال !

 استخاره با قرآن(لینک)

  فال انبیاء (لینک)

   فال حافظ 1  (لینک)

    فال حافظ 2 (لینک)

  فال نخود

    فال گل

   فال رویا و خیال

    فال شغل

    فال هجاء

    فال سازهای موسیقی

    فال مد بر اساس ماه تولد

    فال تاروت کبیر   ( لینک)

    فال تاروت کائنات   ( لینک)

    فال شیخ بها ئی  ( لینک)

    فال تاروت سه كارته  ( لینک)

    فال تاروت تک كارته  ( لینک)

 

 

 

 

 

 

با سلام

سال 1397 را پيشاپيش به همراهان همیشگی و  بازدید کنندگان سایت تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید!

 

 

سال " سگ " را پیش رو داریم

شعار خروس : “ وفاداری در هر صورت و به هر شکل

شخصیت سگ : وفادار اما در صورت لزوم مهاجم

شروع سال نو چینی : 27 بهمن

 

ابتدا به تحلیلهائی  در خصوص طالع بینی  می پردازیم و سپس همانند رویه سالهای پیش نظر طالع بینی چینی را در این خصوص مندرج می نمائیم .

تا دوره صفویه، گاه‌شماری حیوانی با ماههای قمری رواج داشت، امّا از دوره صفویه، مقرر گردید که علاوه بر ماههای قمری، ماههای شمسی نیز در تقویم‌های سالیانه ثبت شود. این روش از عصر صفویه تا سال ۱۳۲۹ هجری قمری ادامه داشت.در این سال ماههای شمسی با نام برج‌های دوازده گانه پذیرفته شده و در تقویم‌های سالیانه ثبت شدند.

و این همان نامهائی است که ابونصر فراهی در کتاب نصاب الصبیان آنها را در این رباعی به نظم در آورده است .

موش   و   بقر    و   پلنگ   و  خرگوش              زین چار چو  بگذری ، نهنگ  آید  و مار
و آنگاه به اسب وگوسفند است شمار             
حمدونه و مرغ و سگ و خوک آخر کار


ریشه و خاستگاه این گاه‌شماری و علت تأثیرگذاری این دوازده حیوان خاص بر سرنوشت زمین و انسان، به یک افسانهٔ کهن بودایی بازمی گردد.

نام سال‌های دوازده گانهٔ حیوانی در ایران که با تقویم اویغوری-چینی تفاوتهایی دارد، به ترتیب عبارتند از:

۱. موش ۲. گاو ۳. پلنگ ۴. خرگوش ۵. نهنگ( اژدها) ۶. مار ۷. اسب ۸. گوسفند( بز)  ۹. میمون ۱۰. مرغ ۱۱. سگ ۱۲. خوک 

نحوه تعیین سال ها به نام حیوانات

برای تعیین اینکه هر سال خورشیدی، به نام کدامیک از حیوانات دوازده گانهٔ فوق است، کافیست تا عدد آن سال را با عدد ۶ جمع بزنیم و بعد حاصل جمع رابر عدد ۱۲ تقسیم نمائیم و سپس به باقیمانده نهایی نگاه کنیم. عدد باقیمانده، نمایندهٔ نام آن سال بر مبنای ترتیب فوق الذکر است.
بعنوان مثال، برای دانستن نام سال ۱۳٩٢ خورشیدی، ابتدا ۱۳٩٢ را با ۶ جمع می‌کنیم و حاصل یعنی عدد ۱۳۹٨ را بر ۱۲ تقسیم می‌کنیم که باقیماندهٔ نهایی تقسیم، عدد ٦ می‌شود که با رجوع به ترتیب نام‌برده نمایندهٔ سال اسب  است.
 


یک سال خوب در راه است؟

متولدین سالهای:
متولیدین سالهای : 1289-1301-1313-1325-1337-1349-1361-1373-1385- 1397و …

 و اما طالع بینی در سال پیش رو : ( اختصاصی سایت  )

 

   طالع بینی سال  97

باتوجه به دقت بالای طالع بینی چینی در پیشگوئی وقایع طالع شمارا به این روش بیان می داریم

لازم به ذکر است طالع بینی این سایت به طور مستقیم از ترجمه منابع چینی استخراج می گردد !

همانطور که قبلاً هم به آن اشاره شد چینیها معتقدند بودا در شروع سال نو و ازبین تمام حیوانات، تنها دوازده حیوان را برای گردش زمین انتخاب کرده است که به ترتیب ظاهر می شوند وانسانها برحسب تولد در سال مورد نظر دارای همان خصوصیات می باشند .این حیوانات به ترتیب : موش ، گاو ، ببر ( پلنگ ) ،گربه ( خرگوش ) ،اژدها ( نهنگ ) ،مار اسب ، بز (گوسفند) ،میمون ، خروس ( مرغ وجوجه ) سگ وبالاخره خوک می باشند . شبیه همین اعتقاد نیز بین ما ایرانیان وجود دارد.  سال 1396 به نام خروس می باشد ببینیم سال سگ برای ما چگونه خواهد بود . برای خواندن طالع مربوط به خودتان ابتدا باید بدانید در چه سال چینی متولد شده اید برای اطلاع در این مورد و هزاران دانستنی دیگر در خصوص متولدین سال سگ ، ازدواج آنها با دیگر سالها ، شغلهای موفق این سالها و... به لینک طالع بینی چینی مراجعه نمائید.

 

     سال 1397 ، سال سگ

 

و اما در سال سگ چه می گذرد ؟

امسال شما برای آینده تان دائم در حال بدبینی ، اضطراب و نگرانی خواهید بود و دائم در حال مراقبت اما به هر حال با نیت خوب و از سر بخشندگی .

امسال سال فعالیتهای سیاسی است ناگهان همه چیز در جهت آزدیهای بیشتر سر خواهد کرد . امسال در عین حال سال تنشهای مختلف ، توطئه های بزرگ اما بیغرض و عملیات وسیع است .

آنچه که مهم است آنکه  سگ در روزهای سخت و آسان در کنار شما خواهد بود و وفادار است . چینیها امسال را سال خوبی می دانند چون معتقدند یک سال بد همه چیزش بد است !

برای بچه ها بهتر است که در روز دنیا بیایند . بدین ترتیب آرامش بیشتری در زندگی خواهند داشت .

برای موش :

اگر که شما بتوانید به جای توجه زیاد به مسائل عاشقانه به کار بپردازید سال خوبی انتظار شما را میکشد . ذخایر شما رو به انتهاست و اگر به فکر کار بیشتر نباشید زندگی سخت خواهد شد . سگها با موش دوست نیستند اما دشمن هم نیستند  .

 

برای گاو :

سال خوبی برای شما نیست . سگها همه چیز را به دست گرفته اند و شما ناراحتید . امکانات از دسترس شما کمی دور شده است و آینده به نظرتان تاریک است اما اینگونه نیست و همه چیز به تلاش خودتان وابسته است اگرچه که کمی سخت است .

برای ببر :

گرچه از سال قبل هنوز نگران و ناراحتید اما سال خوبی هست و آینده ی روشنی پیش رو دارید . هرچه به اواسط سال نزدیک می شوید حس بهتری خواهید داشت . کارهای کامل و استثنائی فراوانی در انتظار شماست .

 

برای گربه :

شما هم اندکی نگران و ناراحت هستید خوب حق دارید و سگها با گربه ها قطعا ً دوست نیستند . شاید زورشان به ببرها نرسد اما گربه ها دشمن راحتی هستند . باید بیشتر مراقب باشید و اگر دوست دارید کمی هم به سیاست بپردازید یا با سیاست رفتار کنید .

برای اژدها :

شما مثل همیشه می توانید دست به هر کاری بزنید . شلوغ بازی تخصص شماست و همیشه آماده عمل هستید اما در این سال رفتاری عاقلانه پیشه کنید و بگذارید سگ وفاداریش را اثبات کند . شما مهربان ، بخشنده و آماده هستید ولی  ......

برای مار :

دوباره سال عدم اطمینان و ناراحتی فرارسیده است . شما به هیچ چیز اطمینان ندارید حتی احساسات شخصی خودتان . یک سردرگرمی عجیب و نا تمام . خیلی مایلید کاری بکنید و تغییراتی را در زندگیتان به وجود آورید ...... اما و اما امان از تنبلی شما که دست به کاری بزنید .

 

برای اسب :

شما بیشتر از آن خودخواهید که ملاحظه ی دیگران را بکنید . سگ با شما مشکلی ندارد و برخوردهای تند شما را جواب نمی دهد و شما برای رسیدن به موفقیتهای شخصی همه کار خواهید کرد . سعی کنید حداقل حقوق دیگران را حفظ کنید و به دیگران ظلم نکنید . امسال همه چیز را فقط برای خود می خواهید .

 

برای بز :

دوباره سال بدی پیش آمده . همه آنقدر گرفتار کار خودشان هستند که کمترین توجهی به شما و گرفتاریهایتان ندارند و شما هم که خیلی گرفتارید و البته مظلوم . احساس تنهایی و پشیمانی می کنید اما از انزوا بپرهیزید تا مدتی بگذرد .

برای میمون :

شما امسال باهوش و دانا هستید و مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد لذا دچار اضطراب هم نمی شوید . صبورانه منتظر خواهید ماند تا گرفتاریها حل شوند خصوصا ً گرفتاریهای مالی . این خوب هست .  سگ وفادار است و شما را همراهی می کند .

برای خروس :

دوباره زندگی در بهشت تمام شد و چه زود پس دم را جمع کنید و جلوه پردازی را فراموش کنید که به نفعتان نیست .امسال سال گرفتاریهای مالی شماست و سخت هست قطعاً . به غذا و حق و حقوق دیگران خصوصا ً سگها دست درازی نکنید که جواب سخت خواهد بود .

برای سگ :

خوب امسال سال شماست و قطعاً به پیروزی خواهید رسید اما با کمال تواضع و نه در در گیری و خشونت . شما اعتقادی به جایزه و پاداش ندارید اما به خوبی می دانید که هر کاری ارزش اینرا دارد که گرفتاریهایش تحمل شود و سختیهایی که تحمل کرده یا می کنید امسال به نتیجه می رسد .

برای خوک :

برعکس بقیه شما مشکلات مالی کمتری خواهید داشت و همه چیز به خوبی پیش می رود . به هیچ وجه بدبخت نخواهید بود حتی با وجود اینکه احساسش را داشته باشید . سال سگ برای شما دوره ی آسایش و راحتی هست . شما همیشه کار سگها را تایید می کنید و باهاشون مشکلی ندارید هرچند که در این زمینه مسئولیتی هم قبول نمی کنید !

 

استفاده از مطالب اين صفحه فقط به صورت لينك مجاز است ! 

 

Copyright ©2006 Kazeroon.net