طالع بینی وفال سال 96  

 

   توجه !

جای تبلیغ شمااینجا خالیست . 

 

پربیننده ترین بخشها :

  طالع بینی روزانه ، نیمه ماه ، ماهانه و ...

  آنتی ویروس خود را آپدیت کنید !

  کدهای مخفی موبایلها

  بخش آلبوم عکس

  بهترین سایتها - بهترین لینکها

 

 

 

 

 

 

با سلام

سال 1396 را پيشاپيش به همراهان همیشگی و  بازدید کنندگان سایت تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید!

 

 

سال " خروس " را پیش رو داریم

شعار خروس : “ من كوتاه نمي آيم

شخصیت خروس : پرخاشگر و مغرور

شروع سال نو چینی : 28 ‍ژانويه برابر 9 بهمن

ابتدا به تحلیلهائی  در خصوص سال خروس می پردازیم و سپس همانند رویه سالهای پیش نظر طالع بینی چینی را در این خصوص مندرج می نمائیم .

تا دوره صفویه، گاه‌شماری حیوانی با ماههای قمری رواج داشت، امّا از دوره صفویه، مقرر گردید که علاوه بر ماههای قمری، ماههای شمسی نیز در تقویم‌های سالیانه ثبت شود. این روش از عصر صفویه تا سال ۱۳۲۹ هجری قمری ادامه داشت.در این سال ماههای شمسی با نام برج‌های دوازده گانه پذیرفته شده و در تقویم‌های سالیانه ثبت شدند.

و این همان نامهائی است که ابونصر فراهی در کتاب نصاب الصبیان آنها را در این رباعی به نظم در آورده است .

موش   و   بقر    و   پلنگ   و  خرگوش              زین چار چو  بگذری ، نهنگ  آید  و مار
و آنگاه به اسب وگوسفند است شمار             
حمدونه و مرغ و سگ و خوک آخر کار


ریشه و خاستگاه این گاه‌شماری و علت تأثیرگذاری این دوازده حیوان خاص بر سرنوشت زمین و انسان، به یک افسانهٔ کهن بودایی بازمی گردد.

نام سال‌های دوازده گانهٔ حیوانی در ایران که با تقویم اویغوری-چینی تفاوتهایی دارد، به ترتیب عبارتند از:

۱. موش ۲. گاو ۳. پلنگ ۴. خرگوش ۵. نهنگ( اژدها) ۶. مار ۷. اسب ۸. گوسفند( بز)  ۹. میمون ۱۰. مرغ ۱۱. سگ ۱۲. خوک 

نحوه تعیین سال ها به نام حیوانات

برای تعیین اینکه هر سال خورشیدی، به نام کدامیک از حیوانات دوازده گانهٔ فوق است، کافیست تا عدد آن سال را با عدد ۶ جمع بزنیم و بعد حاصل جمع رابر عدد ۱۲ تقسیم نمائیم و سپس به باقیمانده نهایی نگاه کنیم. عدد باقیمانده، نمایندهٔ نام آن سال بر مبنای ترتیب فوق الذکر است.
بعنوان مثال، برای دانستن نام سال ۱۳٩٢ خورشیدی، ابتدا ۱۳٩٢ را با ۶ جمع می‌کنیم و حاصل یعنی عدد ۱۳۹٨ را بر ۱۲ تقسیم می‌کنیم که باقیماندهٔ نهایی تقسیم، عدد ٦ می‌شود که با رجوع به ترتیب نام‌برده نمایندهٔ سال اسب  است.
 


یک سال خوب در راه است؟

متولدین سالهای:
1288-1300-1312-1324-1336-1348-1360-1372-1384- 1396 و …….

 و اما طالع بینی در سال پیش رو : ( اختصاصی سایت  )

 

   طالع بینی سال  96

باتوجه به دقت بالای طالع بینی چینی در پیشگوئی وقایع طالع شمارا به این روش بیان می داریم

لازم به ذکر است طالع بینی این سایت به طور مستقیم از ترجمه منابع چینی استخراج می گردد !

همانطور که قبلاً هم به آن اشاره شد چینیها معتقدند بودا در شروع سال نو و ازبین تمام حیوانات، تنها دوازده حیوان را برای گردش زمین انتخاب کرده است که به ترتیب ظاهر می شوند وانسانها برحسب تولد در سال مورد نظر دارای همان خصوصیات می باشند .این حیوانات به ترتیب : موش ، گاو ، ببر ( پلنگ ) ،گربه ( خرگوش ) ،اژدها ( نهنگ ) ،مار اسب ، بز (گوسفند) ،میمون ، خروس ( مرغ وجوجه ) سگ وبالاخره خوک می باشند . شبیه همین اعتقاد نیز بین ما ایرانیان وجود دارد.  سال 1396 به نام خروس می باشد ببینیم سال خروس برای ما چگونه خواهد بود . برای خواندن طالع مربوط به خودتان ابتدا باید بدانید در چه سال چینی متولد شده اید برای اطلاع در این مورد و هزاران دانستنی دیگر در خصوص متولدین سال خروس ، ازدواج آنها با دیگر سالها ، شغلهای موفق این سالها و... به لینک طالع بینی چینی مراجعه نمائید.

 

     سال 1396 ، سال خروس

 

و اما در سال خروس چه می گذرد ؟

يك سال سخت . براي زندگي كردن واقعاً بايد زحمت كشيد . امكان بيكاري و در نتيجه بي پولي زياد است . پول و غذا به شدت كم مي شود و خطر قحطي بسيار زياد است .

امسال هيچ نوع بي احترامي به مجسمه هاي قدرت تحمل نمي شود . در واقع آستانه تحريك قدرتمندان بسيار پايين و بحراني است .

امسال براي نظاميها سال خوبي است و ممكن است بتوانند به جهت كارهاي متهورانه تان مدال بگيريد.

خروسهاي بهاره به نسبت كمتر مهاجم و ستيزه جو هستند . نصيحت ما را بشنويد و فقط به كارهاي خودتان بپردازيد و در درگيريها شركت نكنيد .

در اين سال جنگهاي نظامي و اقتصادي دور از انتظار نيست .

برای موش :

براي شما سال خوبی است . تاثير گرفتاريهاي اجتماعي در زندگي شما خيلي كم خواهد بود . در واقع شما كسي نيستيد كه خود را در درگيريهاي ديگران شريك كنيد . پس فرصتي است كه خوش بگذرانيد . البته پس اندازهاي شما در معرض خطر خواهند بود .

 

برای گاو :

برای شما فرصتي پيش آمده كه يك نفس بلند بكشيد . چقدر لذت دارد كه آدم ببيند همه چيز براساس نظم و ترتيب باشد .شما با قدرت و نيروي فراوان مشغول كار خواهيد شد و دسترنج خود را خواهيد داشت .

برای ببر :

شما امسال ناراحت و نا اميد خواهيد بود ، امسال سال طغيانهاي واقعي شماست . اما هميشه در خلوت توطئه مي كنيد هرچند كه گه گاه تحمل نخواهيد كرد و به صداي بلند اعتراض مي كنيد .

 

برای گربه :

سال پرهيجاني است . گربه به بهشت ساخت سال خروس و رفتار خروس اعتقادي ندارد و به همين جهت احساس بدبختي مي كند . اما بهتر است از هر گونه نزاعي پرهيز كند .

برای اژدها :

شما امسال به خوبي مي درخشيد مخصوصاً كه دلايلي هم براي اينكار داريد . ولي باهوش تر از آنيد كه دست به عمل بزنيد و خود را درگير مسائل پيچيده اين سال بكنيد .

برای مار :

براي شما كه ذاتاً تنبل هستيد سال سختي خواهد بود . تمام نيرويتان را بايد به  كار بگيريد و اغلب موارد از نتيجه به دست آمده احساس نا اميدي خواهيد كرد . اما همه چيز با كمي تلاش بيشتر حل خواهد شد .

 

برای اسب :

يك سال خوب و عالي . امسال تمام ناراحتيهاي شما به پايان خواهد رسيد سال كار است و البته شما پركار  پس همه چيز به خوبي پيش خواهد رفت و ضرر و زيان شما از اين سال بسيار كمتر از بقيه است .

 

برای بز :

كار براي شما كم است اما شما هم درگير مسائل بغرنج نخواهيد شد . در واقع دائم در حالت يك بي تفاوتي خواهيد بود تا بالاخره همه چيز رو براه شود .

برای میمون :

حالا كه سال ميمون تمام شده ديگر چيز زيادي براي لذت بردن وجود ندارد حتي اگر پيشنهادات خروس به نظر سرگرم كننده باشد . فريب نخوريد و از بازي دست برداريد امسال براي شما زياده از حد جدي خواهد بود .

برای خروس :

براي شما سال واقعاً خوبي است ولي بدبختانه حتي شما هم براي ادامه زندگي كار زيادي پيش رو داريد . ولي چه اهميتي دارد همه امورات به فرمان شماست و از اين بابت كاملاً راضي هستيد . پس از سال خود نهايت لذت را ببريد .

برای سگ :

شما اگرچه به جنگ خود روي زمين ادامه مي دهيد اما مانند ببر احساس نااميدي خواهيد كرد . سال پيش رو براي شما هم بسيار سخت خواهد بود و اگر وارد نزاع و درگيري شويد سخت تر هم خواهد شد .

برای خوک :

شما احساس مي كنيد در اين سال بالاخره از نتايج زحماتتان بهره مند خواهيد شد . همه چيز به خوبي پيش مي رود و زندگي شيرين است . شما تجربه سپري كردن روزهاي سخت را داريد و مشكل جدي پيش نخواهد آمد .

 

استفاده از مطالب اين صفحه فقط به صورت لينك مجاز است ! 

 

Copyright ©2006 Kazeroon.net