طالع بینی وفال سال 94  

 

   توجه !

جای تبلیغ شمااینجا خالیست . 

 

پربیننده ترین بخشها :

  طالع بینی روزانه ، نیمه ماه ، ماهانه و ...

  آنتی ویروس خود را آپدیت کنید !

  کدهای مخفی موبایلها

  بخش آلبوم عکس

  بهترین سایتها - بهترین لینکها

 

 

 

 

 

 

با سلام

سال 1394 را به همه بازدید کنندگان سایت تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید

 

 

سال "گوسفند یا بز " را پیش رو داریم

شعار گوسفند: “تغییرات در راه است

شخصیت گوسفند : هنرمند اما بی ثبات

 

ابتدا به تحلیلهائی  در خصوص سال بز یا گوسفند می پردازیم و سپس همانند رویه سالهای پیش نظر طالع بینی چینی را در این خصوص مندرج می نمائیم .

تا دوره صفویه، گاه‌شماری حیوانی با ماههای قمری رواج داشت، امّا از دوره صفویه، مقرر گردید که علاوه بر ماههای قمری، ماههای شمسی نیز در تقویم‌های سالیانه ثبت شود. این روش از عصر صفویه تا سال ۱۳۲۹ هجری قمری ادامه داشت.در این سال ماههای شمسی با نام برج‌های دوازده گانه پذیرفته شده و در تقویم‌های سالیانه ثبت شدند.

و این همان نامهائی است که ابونصر فراهی در کتاب نصاب الصبیان آنها را در این رباعی به نظم در آورده است .

موش   و   بقر    و   پلنگ   و  خرگوش              زین چار چو  بگذری ، نهنگ  آید  و مار
و آنگاه به اسب وگوسفند است شمار              حمدونه و مرغ و سگ و خوک آخر کارریشه و خاستگاه این گاه‌شماری و علت تأثیرگذاری این دوازده حیوان خاص بر سرنوشت زمین و انسان، به یک افسانهٔ کهن بودایی بازمی گردد.

نام سال‌های دوازده گانهٔ حیوانی در ایران که با تقویم اویغوری-چینی تفاوتهایی دارد، به ترتیب عبارتند از:

۱. موش ۲. گاو ۳. پلنگ ۴. خرگوش ۵. نهنگ( اژدها) ۶. مار ۷. اسب ۸. گوسفند( بز)  ۹. میمون ۱۰. مرغ ۱۱. سگ ۱۲. خوک

نحوه تعیین سال ها به نام حیوانات

برای تعیین اینکه هر سال خورشیدی، به نام کدامیک از حیوانات دوازده گانهٔ فوق است، کافیست تا عدد آن سال را با عدد ۶ جمع بزنیم و بعد حاصل جمع رابر عدد ۱۲ تقسیم نمائیم و سپس به باقیمانده نهایی نگاه کنیم. عدد باقیمانده، نمایندهٔ نام آن سال بر مبنای ترتیب فوق الذکر است.
بعنوان مثال، برای دانستن نام سال ۱۳٩٢ خورشیدی، ابتدا ۱۳٩٢ را با ۶ جمع می‌کنیم و حاصل یعنی عدد ۱۳۹٨ را بر ۱۲ تقسیم می‌کنیم که باقیماندهٔ نهایی تقسیم، عدد ٦ می‌شود که با رجوع به ترتیب نام‌برده نمایندهٔ سال اسب  است.یک سال خوب در راه است؟

متولدین سالهای: 1298، 1310، 1322، 1346، 1358، 1370، 1382 ، 1394 و …….

 و اما طالع بینی در سال پیش رو : ( اختصاصی سایت )

 

   طالع بینی سال  94

باتوجه به دقت بالای طالع بینی چینی در پیشگوئی وقایع طالع شمارا به این روش بیان می داریم

لازم به ذکر است طالع بینی این سایت به طور مستقیم از ترجمه منابع چینی استخراج می گردد !

همانطور که قبلاً هم به آن اشاره شد چینیها معتقدند بودا در شروع سال نو و ازبین تمام حیوانات، تنها دوازده حیوان را برای گردش زمین انتخاب کرده است که به ترتیب ظاهر می شوند وانسانها برحسب تولد در سال مورد نظر دارای همان خصوصیات می باشند .این حیوانات به ترتیب : موش ، گاو ، ببر ( پلنگ ) ،گربه ( خرگوش ) ،اژدها ( نهنگ ) ،مار اسب ، بز (گوسفند) ،میمون ، خروس ( مرغ وجوجه ) سگ وبالاخره خوک می باشند . شبیه همین اعتقاد نیز بین ما ایرانیان وجود دارد.  سال 1394 به نام بز یا گوسفند می باشد ببینیم سال گوسفند برای ما چگونه خواهد بود . برای خواندن طالع مربوط به خودتان ابتدا باید بدانید در چه سال چینی متولد شده اید برای اطلاع در این مورد و هزاران دانستنی دیگر در خصوص متولدین سال گوسفند ، ازدواج آنها با دیگر سالها ، شغلهای موفق و... به لینک طالع بینی چینی مراجعه نمائید.

 

        سال 1394 ، سال گوسفند یا بز چینی 

 

و اما در سال گوسفند چه می گذرد ؟

امسال سال جریانات سیاسی است و نتایج انجام پلتیکها به دست خواهد آمد . هدفهای شخصیتان را کنار بگذارید و به دنبال این باشید که دوستانتان چه می کنند

از نظر سیاسی و مالی امکان ورشکستگی و شکست زیاد است اما همکاریهای بین المللی مسلماً جلوی سقوط را خواهد گرفت علیرغم شدت بحث های عاقلانه به هر حال هرج و مرج و آشفتگی در کارها به چشم می خورد .

بهتر است بزها در روزهای آفتابی به دنیا بیایند.

برای موش :

امسال سال خوبی برای شماست . می توانید دوباره از نردبام بالا بروید ، به خصوص کارهای هنریتان را با جدیت دنبال کنید .

 

برای گاو :

ااحتیاط کنید ! امسال سال عصبانیتها و نگرانیهاست و استرس دست از سر شما برنمی دارد. پس در خصوص هر کاری تحقیقات کامل را انجام دهید.

برای ببر :

امسال سال مسافرتهاست اگر بتوانید مسافرت کنید و حتی دور دنیا را بگردید شانس به شما روی خواهد آورد . در غیر این صورت سالی کسل کننده خواهید داشت.

 

برای گربه :

سال پیش رو برای شما بسیار خوب است .  هیچکدام از این گرفتاریها وناراحتیهای کوچک شما را ناراحت نمی کند . شما واقعاً آسوده اید.

برای اژدها :

امسال برای شما سال استراحت است . باید خود را از تمام گرفتاریهایی که به عدم صلاحیت دیگران مربوط است کنار بکشید.

برای مار :

هوش سرشار شما جبران بلاهت اطرافیانتان را می کند . شما سعی خواهید کرد ناراحتی هایتان را با ماجراجوییهای عشقی جبران کنید اما در کل سال خوبی دارید.

 

برای اسب :

به واسطه نگرانیهای سیاسی سال پیش اندکی کناره گیر شده اید اما همه گرفتاریها رو به پایان است در واقع از ابتدای سال اوضاع شروع به بهتر شدن خواهد شد .

 

برای بز :

امسال همه چیز عالی خواهد بود . همه مردم متوجه شما هستند و رسماً انتظار یک آینده درخشان را می کشید . امید است که بتوانید از این فرصتهای خوب استفاده کنید .

برای میمون :

زمان برنامه ریزی برای شما فرا رسیده است باید تا می توانید بهره برداری کنید . امسال تمامی فرصتها پیش روی شماست اما نیاز به یک برنامه مدون دارد .

برای خروس :

در چنین موقعیتی اصولاً نباید خوابید ! کاملاً بیدار باشید چرا که مشکلاتی در پیش است و می بایست تدابیر لازم را از هم اکنون بیاندیشید.

برای سگ :

امسال اوقات شما خیلی تلخ است . افکارتان از هیجان محض گذر می کند و بسیاری از اوقات تنها خواهید بود سعی کنید استرسهای بیهوده را از خود دور کنید.

برای خوک :

خوک پر  از امید است ، همه کارها برای شما در مدار بهتری می چرخد و همچنین موقیتهای عشقی به انتظار شماست .

 

 این سال اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه تمام می شود !

 

Copyright ©2006 Kazeroon.net