طالع بینی وفال سال 93  

 

   توجه !

جای تبلیغ شمااینجا خالیست . 

پربیننده ترین بخشها :

  طالع بینی روزانه ، نیمه ماه ، ماهانه و ...

  آنتی ویروس خود را آپدیت کنید !

  کدهای مخفی موبایلها

  بخش آلبوم عکس

  بهترین سایتها - بهترین لینکها

 

 

 

 

 

 

با سلام

سال نو را  به همه بازدید کنندگان سایت تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید

 

ابتدا به جهت تاخیر در بروز رسانی این صفحه عذرخواهی می کنم متاسفانه به دلیل تغییر کد سایت و نیاز به برنامه نویسی طولانی مدت ، موفق به درج مطالب این صفحه در وقت مقرر نشدم .

سال "اسب " را پیش رو داریم

شعار اسب: “من اداره می کنم

زمان تحویل سال 1393

پنجشنبه 29 اسفند 1392 , ساعت 20:27:07  - مطابق 18 جمادی‌الاولی 1435 هجری قمری و 20 مارس 2014 میلادی .

ابتدا به تحلیلهائی  در خصوص سال اسب می پردازیم و سپس همانند رویه سالهای پیش نظر طالع بینی چینی را در این خصوص مندرج می نمائیم

تا دوره صفویه، گاه‌شماری حیوانی با ماههای قمری رواج داشت، امّا از دوره صفویه، مقرر گردید که علاوه بر ماههای قمری، ماههای شمسی نیز در تقویم‌های سالیانه ثبت شود. این روش از عصر صفویه تا سال ۱۳۲۹ هجری قمری ادامه داشت.در این سال ماههای شمسی با نام برج‌های دوازده گانه پذیرفته شده و در تقویم‌های سالیانه ثبت شدند.

و این همان نامهائی است که ابونصر فراهی در کتاب نصاب الصبیان آنها را در این رباعی به نظم در آورده است .

موش   و   بقر    و   پلنگ   و  خرگوش              زین چار چو  بگذری ، نهنگ  آید  و مار
و آنگاه به اسب وگوسفند است شمار              حمدونه و مرغ و سگ و خوک آخر کارریشه و خاستگاه این گاه‌شماری و علت تأثیرگذاری این دوازده حیوان خاص بر سرنوشت زمین و انسان، به یک افسانهٔ کهن بودایی بازمی گردد.

نام سال‌های دوازده گانهٔ حیوانی در ایران که با تقویم اویغوری-چینی تفاوتهایی دارد، به ترتیب عبارتند از:

۱. موش ۲. گاو ۳. پلنگ ۴. خرگوش ۵. نهنگ( اژدها) ۶. مار ۷. اسب ۸. گوسفند ۹. میمون ۱۰. مرغ ۱۱. سگ ۱۲. خوک

نحوه تعیین سال ها به نام حیوانات

برای تعیین اینکه هر سال خورشیدی، به نام کدامیک از حیوانات دوازده گانهٔ فوق است، کافیست تا عدد آن سال را با عدد ۶ جمع بزنیم و بعد حاصل جمع رابر عدد ۱۲ تقسیم نمائیم و سپس به باقیمانده نهایی نگاه کنیم. عدد باقیمانده، نمایندهٔ نام آن سال بر مبنای ترتیب فوق الذکر است.
بعنوان مثال، برای دانستن نام سال ۱۳٩٢ خورشیدی، ابتدا ۱۳٩٢ را با ۶ جمع می‌کنیم و حاصل یعنی عدد ۱۳۹٨ را بر ۱۲ تقسیم می‌کنیم که باقیماندهٔ نهایی تقسیم، عدد ٦ می‌شود که با رجوع به ترتیب نام‌برده نمایندهٔ سال اسب  است.یک سال خوب در راه است؟

متولدین سالهای: , ۱۲۸۵، ۱۲۹۷، ۱۳۰۹، ۱۳۲۱، ۱۳۳۳، ۱۳۴۵، ۱۳۵۷، ۱۳۶۹، ۱۳۸۱، ۱۳۹۳، و …….

علایق :

رنگ : آبنوس - حیوان : گربه وحشی

گل : نرگس - درخت : غان

رایحه : گلهای وحشی  - گیاه : جعفری

طعم : ترش و شیرین - ادویه : میخک

جواهر : یاقوت زرد - فلز : نقره

عدد شانس : 8 - آلت موسیقی : صدای انسان

 

 و اما طالع بینی در سال پیش رو : ( اختصاصی سایت )

 

   طالع بینی سال  93

باتوجه به دقت بالای طالع بینی چینی در پیشگوئی وقایع طالع شمارا به این روش بیان می داریم .همانطور که قبلاً هم به آن اشاره شد چینیها معتقدند بودا در شروع سال نو ازبین تمام حیوانات تنها دوازده حیوان را برای گردش زمین انتخاب کرده است که به ترتیب ظاهر می شوند وانسانها برحسب تولد در سال مورد نظر دارای همان خصوصیات می باشند .این حیوانات به ترتیب : موش ، گاو ، ببر ( پلنگ ) ،گربه ( خرگوش ) ،اژدها ( نهنگ ) ،مار اسب ، بز (گوسفند) ،میمون ، خروس ( مرغ وجوجه ) سگ وبالاخره خوک می باشند . شبیه همین اعتقاد نیز بین ما ایرانیان وجود دارد.  سال 1393 به نام اسب می باشد ببینیم سال اسب برای ما چگونه خواهد بود . برای خواندن طالع مربوط به خودتان ابتدا باید بدانید در چه سال چینی متولد شده اید برای اطلاع در این مورد و هزاران دانستنی دیگر در خصوص متولدین سال اسب ، ازدواج آنها با دیگر سالها ، شغلهای موفق و... به لینک طالع بینی چینی مراجعه نمائید.

 

        سال 1393 ، سال اسب

 

و اما در سال اسب چه می گذرد ؟

سال کار برای همه ... فقط به خودتان فکر خواهید کرد . به جلسات مختلف خواهید رفت . سال مبارزه سیاسی - ورزشی و هنری .

به هرحال امسال سالی است که دیپلماسی نقش اول را بازی می کند . مسلماً درگیریهای سیاسی زیاد خواهد بود ( البته نه خیلی جدی ) . امسال سال کناره گیری ها هیاهوها و مبارزات مختلف است .

برای اسبها در این سال امکان وجود دارد که خود را در سطح نگه دارند تا غرق نشوند . اسبها بهتر است در زمستان به دنیا بیایند. 

برای موش :

امسال همه نوع بد اقبالی به انتظار شماست . البته بیشتر در مسائل مالی ! پس بهتر است ضمن احتیاط در کلیه امور به فکر هزینه کردن یا معاملات کلان نباشید که تا گردن در قرض فرو نروید. موشها ذاتاً آدم روزهای بحران هستند .

 

برای گاو :

اگر بتوانید از فرصتها استفاده کنید مسلماً موفقیتهای خوبی به انتظار شماست . امسال سال کار است و شما هم تنبلی نخواهید کرد و مطمئن باشید در این صورت خصوصاً در مسائل مالی و احساسی سال خوبی پیش رو دارید.

برای ببر :

باید کاری را شروع کنید ، از تنبلی و بی ثمری به هر ترتیبی که می توانید اجتناب کنید . هیچ خطری شما را امسال تهدید نمی کند مگر آنکه به واسطه کم کاری شما حادث شده باشد .

 

برای گربه :

به هر حال سال چندان بدی نیست . همه چیز برای شما آرام است و به خوبی می دانید چه بکنید . ولی خوب چه کسی می داند .....؟ شاید شما هم به لم دادن در سایه عادت کرده باشید . نگران خطرات نباشید اگر ریسکهای مالی را بپذیرید نتیجه خوبی خواهید گرفت .

 

برای اژدها :

دوباره این فرصت را دارید که در قلب جمع مثل الماس بدرخشید . اثر حرفهای شما و پیش بینیهای شما بسیار بهتر خواهد بود . سعی کنید ارتباط جمعیتان را ارتقاء بخشید شاید امسال سال سیاست باشد.

برای مار :

به شدت مواظب ناامیدیهای عاشقانه باشید . باید خیلی مواظب باشید . امسال برای بسیاری از مارها آنچنان توام با هیجان است که مار باید تمام قوایش را صرف خروج از بن بست بکند . پس از رفتارهای شتابزده و احساسی به شدت پرهیز کنید .

 

برای اسب :

متاسفانه سال اسب هرگز برای خود اسب سال خوبی نخواهد بود گرچه عجیب است . خصوصاً برای اسبهای آتش ( متولدین 1345) امسال سال پر از غم خواهد بود . کار بی حد و مزد کم . سعی کنید امسال را بیشتر در استراحت بگذرانید .

 

برای بز :

یکسال خوب به انتظار شماست . همه چیز سرگرم کننده و پر از شادیست . بز واقعاً بانشاط است گویی که امسال سال او باشد !

برای میمون :

این همه رقابت باب طبع شما نیست ولی بالاخره دست به کار پردرآمدی خواهید زد . البته جوانب احتیاط را هم رعایت کنید که این موفقیت از دست نرود .

برای خروس :

اگرامنیت برای شما برقرار باشد از همه پیش آمدها لذت خواهید برد در واقع برای شما امسال سال خوبی خواهد بود .

برای سگ :

پر از هیجان .... شما واقعاً دلتان می خواهد خود را به میان امواج حوادث پرتاب کنید.اما به اندازه کافی متقاعد نشده اید که این یعنی موفقیت .

برای خوک :

شما به هر حال خود را با محیط وفق می دهید اما گرفتاریهای عاطفی و عاشقانه تان همچنان ادامه دارد.

سعی کنید تنها به کار و فقط کار بپردازید و تصمیمات اصولی و کلی نگیرید تا این سال بگذرد.

 

مردم چین به سال اسب  علاقه زیادی  ندارند . و فراموش نکنید که این سال اواسط بهمن ماه تمام می شود

 

Copyright ©2006 Kazeroon.net