طالع بینی وفال اعداد شانس   

 

   توجه !

جای تبلیغ شمااینجا خالیست . 

پربیننده ترین بخشها :

  طالع بینی روزانه ، نیمه ماه ، ماهانه و ...

  آنتی ویروس خود را آپدیت کنید !

  کدهای مخفی موبایلها

  بخش آلبوم عکس

  بهترین سایتها - بهترین لینکها

 

 

 

 

 

 

  طالع بینی و اعداد شانس

**********************

اعداد شانس
اعداد شانس مبناي خرافي ندارد، بلكه كاملابراساس مسائل روان شناسي است


زندگي پر از پستي و بلندي است که گاهي اوقات ما را بشدت گرفتار خود مي کند تا آنجا که احساس مي کنيم خسته تر از آن هستيم که ادامه دهيم.
    اگر اين طور است گاهي بد نيست به اعداد شانس خود متکي شويم. اين اعداد ما را تشويق مي کنند به کارهايمان بهتر از گذشته رسيدگي کنيم. نه، تصور نکنيد اين اعداد مبناي خرافي دارند، بلکه کاملابراساس مسائل روان شناسي هستند و پس از کلي بررسي تهيه شده اند.
    
عدد شانس2 
    اين عدد بيان کننده قانون دو دقيقه است. يعني اگر انجام دادن کاري فقط دو دقيقه يا کمتر وقت مي گيرد، بلافاصله آن را انجام دهيد. گاهي اوقات همين کارهاي بظاهر ساده جلوي کامل کردن فهرست کارهاي روزانه تان را مي گيرد.
    
    عدد شانس 5
    وقتي با يک وظيفه سخت، چه در خانه و چه در محل کار مواجه شديد، از قانون 5 دقيقه استفاده کنيد. براي اين که آن کار سخت را به تعويق نيندازيد به خودتان بگوييد: «فقط 5 دقيقه روي اين وظيفه وقت مي گذارم و سپس اگر خواستم بعدا به سراغش مي آيم.» با اين کار شکيبايي تان را بالامي بريد و چه بسا احساس مي کنيد مي توانيد تا آخر به آن کار رسيدگي کنيد و انجام آن را به تعويق نيندازيد.
    
    عدد شانس 11
    اگر از ورزش کردن بيزاريد، اما مي خواهيد بدني سالم و عمري طولاني داشته باشيد، عدد شانس 11 به کارتان خواهد آمد. بيشتر افراد فقط 11 دقيقه در روز ورزش مي کنند و بنابر آمار 1.8 سال به طول عمرشان اضافه مي شود.
    
    عدد شانس 15
    آيا مي خواهيد دست از نوشيدني هاي مضر برداريد يا ديگر سيگار نکشيد يا دسرهاي پر کالري شکلاتي را به دلايل سلامت مصرف نکنيد، اما توانايي مقابله با وسوسه آنها را نداريد، عدد 15 مناسب تان است. تحقيقات نشان داده است اگر 15 دقيقه به چيزي يا خواسته اي «نه» بگوييد بتدريج مي توانيد در برابر اکثر وسوسه ها، مقاومت خوبي از خود بروز دهيد.
    
    عدد شانس 20
    به دنبال راه حل مناسبي براي يک مشکل هستيد، اما هرکار مي کنيد به نتيجه اي نمي رسيد. اينجاست که قانون 20 دقيقه مفيد است. در واقع هنگام بروز مشکل فرد ممکن است دچار اضطراب و نگراني شود و فکر و ذهنش بدرستي کار نکند، بنابراين بهترين راه حل 20 دقيقه فکر نکردن به آن مشکل است. در اين مدت مغز و ذهن تان را کاملادر حالت آزاد و استراحت قراردهيد و پس از 20 دقيقه به مشکل و راه حل احتمالي فکر کنيد. اين روش بيشتر مواقع جواب مي دهد.

 

Copyright ©2006 Kazeroon.net