شخصیت شناسی رنگ چشم  

 

   توجه !

جای تبلیغ شمااینجا خالیست . 

پربیننده ترین بخشها :

  طالع بینی روزانه ، نیمه ماه ، ماهانه و ...

  آنتی ویروس خود را آپدیت کنید !

  کدهای مخفی موبایلها

  بخش آلبوم عکس

  بهترین سایتها - بهترین لینکها

 

 

 

 

 

 

 معمولاً انسانها برای بدست آوردن شناخت بیشتری از دوستان و اطرافیان خود و یا شناخت سطحی از کسانی که برای اولین بار با آنها روبرو می شوند به گزینه های مختلفی پناه می برند که حدس زدن شخصیت طرف مقابل از روی لباس پوشیدن ، امضاء و یا شیوه دست دادن او از جمله این امور است .

شناخت شخصیت افراد از روی رنگ چشم گزینه جدیدی است که در روابط انسانی بی تاثیر نبوده و چنانچه درست به کار رود مشکلات زیادی را حل خواهد کرد.

مطلب زیر که توسط یکی از انجمنهای اینترنتی منتشر شده است به بررسی انواع رنگ چشم و شخصیت دارندگان آن می پردازد .

**********************

رنگ چشم سبز

رنگ چشم سبز نشان دهنده آن است که صاحبان آن شخصیتی قوی و اراده ای بالا دارند . در تصمیم گیریها ، خیلی حکم عمل کرده و تا حدی خود رای و مغرور هستند. این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند و در کمک به دیگران سعی می کنند تا آخرین توان خود را مصرف کنند.

**********************

رنگ چشم آبی

دارندگان چشم های آبی دارای نگاهی عمیق بوده و شخصیتی حساس و شفاف دارند . این افراد به راحتی فکر و نظر خود را به دیگران تحمیل می کنند و به همین نسبت  جرات و شجاعت ویژه ای هم به خرج می هند . قابل توجه است که بیشتر چشم آبیها طبیعت و احساسات هنری و ملموس دارند .

**********************

رنگ چشم قهوه ای

چشم قهوه ای سنبل مهربانی و محبت است و هرچه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است . چشم قهوه ایها بسیار خونسردند و هر چه را که می خواهند به راحتی تصاحب می کنند . چنین به نظر می رسد که این افراد معنای عصبانیت را نمی شناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مندند.

**********************

رنگ چشم مشکی

صاحبان چشمان مشکی انسانهایی رویایی هستند که در فضای شاعرانه ای زندگی می کنند و همچنین بسیار دست و دلباز هستند . بسیار سعی می کنند با هرچه دارند به دیگران کمک کنند . این افراد همچنین دارای خلق وخوی اجتماعی  و احساسات ظریف هستند.

**********************

رنگ چشم خاکستری

صاحبان چشمهای خاکستری دو دسته هستند ، یا از شخصیتی آرام و با اعتماد به نفس برخوردارند و یا شخصیتی عصبی و انقلابی دارند و همیشه به دنبال آرامش می گردند ولی در مجموع انسانهایی سرسخت و سنگین دل هستند .

**********************

رنگ چشم عسلی

با وجود اینه چشم عسلیها انسانهایی خوش قلب هستند ولی با دیگران صریح نیستند . این افراد همیشه به دنبال دوست می گردند  چشم عسلیها معمولاً از کودکی روی پای خود بزرگ شده اند و دوست ندارند به دیگران تکیه کنند .

 

Copyright ©2006 Kazeroon.net