طالع بینی وفال عناصر   

 

   توجه !

جای تبلیغ شمااینجا خالیست . 

انواع فال و طالع بینی :

   طالع بيني سال 97

  طالع بینی روزانه (لینک)

   طالع بينی چینی

  طالع بینی هندی

  طالع بینی مصری

  طالع بینی خورشیدی

  طالع بینی ازدواج

  طالع بینی شخصی

  طالع بینی نو یـن

    طالع بینی اعداد 

  طالع بینی خواب 

  طالع بینی حروف

  طالع بینی گروه خونی

  طالع بینی پنیری

  طالع بینی درختان

  طالع بینی میوه ها

  طالع بینی پرندگان

  طالع بینی اشکال هندسی

  طالع بینی امضاء

  طالع بینی رنگها

  طالع بینی ایتالیـایی

  طالع بینی تاریخ تولد

  طالع بینی روز هفته

  طالع بینی فصل

  طالع بینی و اعداد شانس

  سنگ تولد ماه و خواص آن

  طالع بینی عناصر

 طالع بینی هفتگی ( جدید )

  طالع بینی ماهانه ( جدید )

  روانشناسی و موارد مربوطه !

 سطح انرژی امروزتان ( بیوریتم)

  چهـره خوانی

  رنگ لباس مناسب برای شما

  شخصیت شناسی رنگ چشم

  تست شخصیت و خودشناسی

  تست شناسایی شغل (جدید)

  انواع فـــــال !

 استخاره با قرآن(لینک)

  فال انبیاء (لینک)

   فال حافظ 1  (لینک)

    فال حافظ 2 (لینک)

  فال نخود

    فال گل

   فال رویا و خیال

    فال شغل

    فال هجاء

    فال سازهای موسیقی

    فال مد بر اساس ماه تولد

    فال تاروت کبیر   ( لینک)

    فال تاروت کائنات   ( لینک)

    فال شیخ بها ئی  ( لینک)

    فال تاروت سه كارته  ( لینک)

    فال تاروت تک كارته  ( لینک)

 

 

 

 

 

 

طالع بینی عناصر و سازگاری آنها با هم  ( خصوصاً ازدواج و شراکت در کار )

راهنما : بر اساس ماه تولدتان طالع خود را بخوانید .

**********************

ماه های آتش : فروردین ، مرداد ، آذر

ماه های هوا : خرداد ، مهر ، بهمن

ماه های خاک : اردیبهشت ، شهریور ، دی

ماه های آتش : تیر ، آبان ، اسفند

 

**********************

آتش با آتش

واضح است ، نتیجه حرارت بیشتر و شعله های قویتر است ، فقط باید دید این شعله ها یک روز سرد زمستانی را حرارت می بخشند ، یا یک شب تاریک را روشن می کنند و یا صرفاً با بیشتر سوختن ، منبع اصلی را تمام می کنند و به هدر می دهند . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است .

 

**********************

هوا با هوا

دو هوای مسطح می توانند یکی شوند و امکان بیشتری برای تنفس و تقکر و حرکت آزادانه در فضا به وجود آورند . در این حالت روحیه ها عالی و قدرت پرواز زیاد می شود ولی اگر بادهای بهاری با وزش خود ، هوا را تغییر ندهند و تنوعی در وضع آن به وجود نیاورند هوا بسته و آلوده و خفه کننده می شود . گاهی نیز هوا می تواند به طوفان وحشتناکی تبدیل شود . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است.

 

 **********************

خاک با خاک

خاک با خاک می تواند کوه مقاوت و استقامت و قدرت را به وجود آورد . به شرط آنکه تبدیل به بیابان خشک بی آب و علف نشود. زمین لرزه هم نوع دیگر آن است . که می تواند خانه خراب کن باشد . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است .

 

**********************

آب با آب 

در ملاقات آب با آب هیچ نوع مقاومتی وجود ندارد . باران به جویبارها و دریاها یکسان می بارد . رودخانه ها به دریاها و دریاها به اقیانوسها ملحق می شوند و جریان دائمی آرزوها و احساسات را سبب می شوند . به شرط آنکه نگذاریم سیل به راه بیفتد . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است .

 

**********************

هوا با آتش

آتش برای سوختن به هوا نیاز دارد . هوا در دل آتش ، ذوق و شوق به وجود می آورد ولی آتش زیاد اکسیژن موجود در هوا را کاملاً می سوزاند و از بین می برد . هوای طوفانی هم آتش را خاموش می کند و یا شعله هایش را هراسان بر پیکر زندگی می کوبد و همه چیز را می سوزاند . طرفین ماجرا به طور مساوی در انتخاب موثرند.

 

**********************

هوا با آب

هوا با آب تماس برقرار می کند . آنرا به هم می زند . در روی آن امواج را به وجود می آورد . براو می غرد و راهش را می کشد و می رود . آب در این زمینه کنترلی ندارد . آب تلافی می کند. به صورت رطوبت در هوا نفوذ می کند و آنرا سنگین و بی حوصله می کند اما مممکن است در نتیجه باران بهاری سر بگیرد و طبیعت را شادابی ببخشد و دوباره زندگی آغاز شود ، معجزه ای که هوا را پاک و فرح بخش می سازد . در این زمینه هواست که کنترل ندارد ، پس فقط تقدیر و سرنوشت است که یکی از دو راه را پیش پای شما خواهد گذاشت .

**********************

هوا با خاک

هوادر خاک وجود دارد و خاک به هوا احتیاج دارد وای نه خاک در هوا وجود دارد ونه خاک به هوا محتاج ! خاک محکوم است در جای خود بماند مگر اینکه هوا قدری او را حرکت دهد وای هوا آزاد است به هر کجا که مایل باشد برود و مرتباً بالای سرخاک در حرکت است . خاک می تواند اگر هوا اجازه دهد با آرامش و کاملاً مستقل زندگی کند . نتیجه بستگی به توافق طرفین دارد .

 

**********************

آتش با آب

آتش زیاد آب را خاموش می کند و از بین می رود . آب زیاد آتش را خاموش می کند ، بنابراین این دو پیوسته در حال ترس و نگرانی نسبت به یکدیگر هستند مگر اینکه با قرارداد دو طرفه و احترام متقابل در کنار هم به صلح و صفا برسند . برای شروع قرارداد دو جانبه با ضامن معتبر لازم است !

 

**********************

آتش با خاک

آتش قوی از دل خاک بر می خیزد و آتش فشان به راه می اندازد . خاک زیاد آتش را خفه می کند و می کشد ولی اگر هردو ملایم باشند بنیان یک حرکت دائمی و گرم کننده روح و جسم گذاشته می شود . انتخاب به طور مساوی به عهده طرفین است .

 

**********************

آب با خاک

خانه آب درون خاک درست می شود . آب به خاک صفا می دهد و آن را مرطوب و قابل فعالیت می کند . آب خاک را قادر می کند که مادر تمام گیاهان و سبزه ها و گلها و درختان باشد . بدون آب ، خاک می میرد . همین دو در طبیعت به هم محتاجند و بدن هم بی فایده . به شرط آنکه با ترکیب غلط آب و خاک به گل تبدیل نشود . نتیجه بستگی به توافق طرفین دارد.

 

Copyright ©2006 Kazeroon.net